Jste zde

Napsal: randy

Amix prodloužil smlouvu s Milanem Šádkem

[Text: Ondřej Čečetka - Marketing Manager Amix Nutrition Czech] Dovolujeme si Vám oznámit novinku, na kterou jsme velice hrdí. Firma LargeLife® Limited a její vlajková značka Amix™ Nutrition podepsala smlouvu o prodloužení spolupráce se špičkovým profesionálním sportovcem, Milanem Šádkem IFBB Pro, který naši značku úspěšně propaguje již delší dobu.

Reklama

Když jsme bezmála před 4 lety podepisovali s Milanem první smlouvu, viděli jsme mladého sportovce, který jde pevně za svými sny. Věřili jsme v něj, stejně jako věřil on v nás. Snad každý sportovec zažil ve své kariéře pády a vrcholy, ale je co je důležité nejen v životě? Opět se zvednout a pokračovat dál. To dělá vrcholového sportovce profesionálem.

A přesně takový je i Milan Šádek. I přes úspěchy a obrovský skok ve své kariéře, kdy si za jménem tvrdě vybojoval přídavek „IFBB Pro“ mu nechybí skromnost a respekt k soupeři.

Během naší spolupráce si Amix Nutrition upevnil vedoucí pozici na českém trhu a získal důvěru u mnoha zákazníků. Fantastické výsledky na profesionálních soutěžích přispívají k šíření dobrého jména značky i ve světě.

Sám Milan k podpisu smluvy uvedl:
„Psal se rok 2013 a právě jsem se vrátil z USA, kde jsem na Arnold Classic Amateur skončil až na sedmém místě. Před tím neúspěchem jsem byl osloven některými firmami ohledně spolupráce… A protože se to v USA nepodařilo, netušil jsem, co se stane. Pár dní po návratu se mi ozval Amix Nutrition. Domluvili jsme schůzku a dohodli se na spolupráci.

Amix se ozval ve chvíli, kdy jsem pro ostatní nebyl zajímavý, ale oni ve mě viděli potenciál a já ho viděl v nich. O rok později jsem již měl na krku zlatou medaili z Olympia Amateur Europe, kde jsem porazil spoustu těžkých konkurentů. Po této soutěži jsem se ve věku 25 let stal profesionálním kulturistou v IFBB. Bylo to splnění prvního obrovského snu. Samozřejmě se na tom podílelo více lidí, především trenérské duo Igor Kopček a Marian Čambál ze mě dostali v krátké době maximum. Ale to by nebylo možné bez spolupráce s Amixem. Byl jsem rád, že se mi podařilo ukázat, že jejich důvěra ve mě byla prokázána důležitým vítězstvím.

Spoustu lidí se mě v té době ptalo, proč jdu do profi, že bude výhodnější zůstat úspěšný amatér než podprůměrný profesionál. Ale mým cílem nebylo být podprůměrný profi kulturista a hodlal jsem to prokázat už následující sezónu 2015. Jako profi debut jsem zvolil velkou soutěž EVLS Prague PRO 212, kde jsem stál na pódiu se špičkou jako Jose Raymond a David Henry. Výsledkem bylo 5. místo, na které jsem byl neskutečně hrdý a zároveň mi ukázalo, že jsem konkurence schopný.

Na rok 2016 jsem si dal cíl, že musím být lepší, věřil jsem si, když jsem viděl, čeho jsem schopný. Bohužel hned úvod roku mi pokazil nějaký vir nebo bakterie, do teď nikdo neví, kdy a z čeho jsem se nakazil během 5 denního pobytu v Dubaji. Měl to být odpočinek před přípravou na dlouhou sezónu. Po Dubaji jsem 5 dní ležel se 40 stupňovou horečkou a ztratil 10 kg… Jakmile se z toho tělo vzpamatovalo, někdy začátkem dubna, začal jsem trénovat. Aby to nebylo tak snadné, objevila se mi tříselná kýla a já v květnu šel na operaci. Sezóna tím pro mě skončila… Amix přesto ode mě nedal ruce pryč, já si v hlavě nastavil, že v roce 2017 udělám maximum pro to, abych se mohl postavit na prkna lepší.

Tomáš Bureš byl už mým trenérem a vymyslel strategii, která se mi zpočátku moc nelíbila. Ještě jeden rok to srazit do 212ky, přestože vím, že patřím do Open. Důvod? Když půjdu do Open s tím, že mě lidi a rozhodčí budou znát, bude to lepší. Takže jsme se rozhodli vytrápit se, protože jsme věděli, že jsem schopný 212ku vyhrát. V hlavě jsem si nastavil, že tím peklem, kdy budu strhávat váhu, projdu jenom proto, abych se nominoval na Olympii a dostal se do povědomí rozhodčím, fanouškům a splnil si další 2 sny: soutěžit na Olympii a stát na pódiu s Flexem Lewisem.

Hned na první soutěži v Charlotte jsem zvítězil, takže letos mě na Olympii uvidíte.

Letos je a bude opravdu super. Vím, že za sebou mám silnou podporu ve své ženě, v přátelích, ve sponzorech a hlavně mám u sebe Tomáše Bureše, který může za letošní úspěch.

Včera jsem s Amix Nutrition podepsal pokračování spolupráce. Jsem za to velmi vděčný, protože když chcete být nejlepší, musíte spolupracovat s nejlepšími. Výrobky, team lidí, spolupráce, účasti na velkých veletrzích jako FIBO a Arnold Classic Europe, prostě to vše je úžasné a jsem opravdu rád, že můžeme dál spolupracovat a růst. Rok 2017 bude úžasný.“

I my jsme samozřejmě velmi hrdí a šťastní, že můžeme pokračovat ve spolupráci se sportovcem takového formátu, jakým Milan dozajista je.

Velmi si vážíme, že i on shledal Amix™ Nutrition jako partnera, kterého si přeje mít po svém boku i v dalších soutěžních sezónách a pevně věříme, že díky této oboustranné podpoře dosáhneme dalších cílů a úspěchů.

Děkujeme!

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Zatím nehodnoceno