Jste zde

Napsal: randy

Heroes Gate - Michal Břetenář

Michal má v profi ringu za sebou 4 zápasy, 3 vyhrané a jeden prohraný. Mezi amatéry 6 zápasů - komplet vyhrané, 4 před limitem. Michal pracuje jako trenér v Kutil Gymu, kde také můžete jeho služby využít. Ať už na kondiční tréninky, fitness tréninky či lekce boxu. Michal spolupracuje v oblasti výživy s poradenskou divizí Mega Pro, která Michalovi připravuje suplementaci na tento zápas. Také proto mají jeho klienti k dispozici všechny novinky v tomto oboru. A kdo bude stát v ringu 30.prosince proti Michalovi? Michalovým soupeřem bude Dan Jerling.

Reklama

Jak se připravuješ na zápas?
Připravuju se, jak mi to moje situace dovolí...je pár věcí, který mě v přípravě limitují, ale holt nic není idealní...o to víc musím využít čas, kdy trénovat můžu...každopádně mi jde o to, aby příprava byla pestrá...takže jsem zařadil i tolik neoblíbené plavání:)))

Dlouho jsi kvůli zranění nebojoval. Jak se ti půjde do ringu po tak dlouhé době?
Tak na to jsem sám zvědavej:))) Vůbec nevím, co od toho čekat a co se mnou udělá ta atmosféra. Dva a půl roku je totiž fakt dlouhá doba...jediný, v co doufám je, že prodám to, co budu mít natrénovaný...

Jak dobře znáš Jerlinga a co si o něm myslíš?
Myslím,že Dana zná každej, kdo se kolem bojových sportů pohybuje...vím, že je odolnej a má toho hodně za sebou...víc toho budu vědět po zápase:)))

Viděl jsi nějaký jeho zápas?
To víš, že viděl...ale většinu s nohama, protože v klasice už taky chvíli
nezápasí...

Jak vidíš svoje šance?
Pro mě je důležitý, jak vidí šance můj trenér. Já se v tom nijak
nepitvám...motivaci mám, víc mě nezajímá...ohlasy okolí jsou 50 na 50, pokud tě zajímá tohle...

Zápas je týden po Štědrým dnu, co bys chtěl dostat pod stromeček?
Přání se neříkají, pak se totiž nesplní, tos bys mohl vědět:)))

Co bys tak Jerlingovi vzkázal?
Nemám rád velkohubý prohlášení ,soustředím se na sebe...

A jak nebo na co bys pozval čtenáře do Lucerny?
No přece na super zážitek...jinde uvidí těžko pohromadě tolik skvělých fighterů...rozhodně bude na co koukat... A přijďte mne všichni povzbudit. Budu to fakt potřebovat.

Jak dlouho se připravuješ na tento zápas?
Už měsíc jsem v plném nasazení. Trošku jsem začínal cítit potřebu vyšší regenerace, tak jsem začal spolupracovat s divizí poradenství Mega Pro. Chci být připraven na 100% ve všech směrech,

Jaké doplňky výživy používáš?
Tak mám velký výdej energie, takže Massive 1100 jako zdroj kvalitních cukrů, Mega BCAA 6000, syrovátkové proteiny Whey Maxx od Mega Pro, na noc dávám glutamin a Tribulus a dávám teď hodně minerálů, vitamínů a antioxidantů. S přibývající zátěží nechci přijít o regeneraci kvůli nedostatku těchto látek v organismu.

Tak přejem hodně štěstí do zbývajících tréninků a hlavně při zápase 30.12. Budeme u toho.

Otázky pokládal Dan Dvořák

Tagy

Kategorie

Vaše hodnocení

Průměr: 3 (2 votes)