„Všechny vás zdravím, příprava na Arnold Classic je v plném proudu a zatím jde vše podle mých představ. Do soutěže zůstávají ještě 3 týdny, myslím, že je všechno dobře načasováno.

Aktuální váha je 132 kg, na pódiu bych chtěl mít zhruba 127 kg, záleží to i na reakci těla na dlouhý let a celkově náročnou cestu do Columbusu (USA).

Aktuální jídelníček vypadá následovně.
Nedělám žádné sacharidové vlny, denně přijímám 300g sacharidů. Množství bílkovin se pohybuje kolem 5g na 1 kilogram mojí váhy. Možná se to někomu zdá velké množství, ale mám to vyzkoušené a při mé výšce a těžké váhové kategorii to jinak nejde. Toto vysoké množství bílkovin získávám pouze z kvalitníhoo hovězího a krůtího masa, proteinů a aminokyselin od ALL STARS.

Co se týče mého tréninku, ten jedu systémem 6+1, to znamená 6 dní trénink a 1 den volna.

Každý den trénuju 1 svalovou partii, ob den přidávám lýtka a břicho. 1. den - nohy / 2. den - prsa / 3. den - záda / 4. den -ramena / 5. den - ruce / 6. den - nohy / 7. den - VOLNO

Ještě se s vámi podělím o novinku v mém osobním životě, do naší rodiny přibude každým dnem další člen, termín porodu máme 10-20. února, tak nám držte palce, ať je všechno jak má být. Jestli bude mít můj první syn Dalibor brášku nebo sestru zatím neprozradím."

 

 

Zdroj:
www.youtube.com
www.allstars-cz.com

Vaše hodnocení: Žádné Průměr: 8 (2 hlasy)
Vaše hodnocení:
Nahoru

Související články

V průběhu minulého týdne jsme Vám nabídli ke shlédnutí videa a...
Lionel Beyeke,Dennis James,PBW,Olympia
Francouzký profesionál Lionel Beyeke po zklamání z pátého mí...
Alexey Lesukov,Arnold Classic Europe,profesional
Poslední dobou se zpráv okolo Alexeye Lesukova objevuje mnoho. Nejdříve se po t...
V průběhu měsíců června až září jste na našich stránkách mohli...
Celkem nedávno jsme Vás v článku věnovaném ruskému objevu Alexey Lesukovi...
Toney Freeman,PBW,Winklaar,Rhoden,Yamagishi,Williams
Toney Freeman je jedním z těch, kteří se již zítra postaví v soutěžních...

Z nabídky našeho e-shopu:

Fat Burner

Fat Burner

Fat Burner - nejefektivnější doplněk stravy pro regulaci nadváhy - špičkový spalovač tuku .Obsahuje v odpovídajícím poměru látky, které účelně napomáhají snižování tělesného tuku, hladiny cholesterolu, a přeměny eliminovaného tuku ve využitelnou energii.
Jen za: 240.00 Kč