O tomto víkendu se v rakousku konalo Otevřené Mistrovství Rakouska federace NABBA.

Tohoto šampionátu se zúčastnila celá řada českých a slovenských závodníků a nevedli si vůbec špatně, ba naopak posbírali mnoho cenných kovů.

Z čechů se zde o co nejlepší výsledky utkali: Jan Kittner, Kristýna Kudynová, Petr Medvěd, Tomáš Nosek, Slavoj Bednář, Pavel Kočvara, Vlastimil Kalaš, Pavel Slaba a Daniel Minarský.

Ze slováků to byli: Igor Illés, Monika Kanaszová, Petra Hladíková, Jana Mikušová, Michal Diskant, Levente Tarkanyi, Michal Vajda, Maros Kanasz, František Horváth a Lubomír Krhút.

Jak jednotliví zástupci dopadli Vám přiblíží následující výsledky:

WFF Junioři fitness:

   1. Alan Amadej Eferl (SLO)

NABBA Junioři:

   1. Igor Illes (SLK)
   2. Pero Tomas (CRO)
   3. Jan Kittner (CZE)

WFF Fitness ženy:

   1. Monika Kanaszova (SLK)
   2. Petra Hladikova (SLK)
   3. Jana Mikusova (SLK)

WFF Athletik ženy:

   1. Kristýna Kudynová (CZE)

WFF Výkonnostní kategorie do 35 let:

   1. Blaz Erjavsek (SLO)
   2. David Koren (SLO)
   3. Sebastian Wiesmayr (Ö)
   4. Dejan Marjetic (SLO)
   5. Klaus Koppitsch (Ö)
   6. Jürgen Sallinger (Ö)

WFF Výkonnostní kategorie nad 35 let:

   1. Bostjan Cebron (SLO)
   2. Albert Alpagu (Ö)
   3. Igor Hovnik (SLO)
   4. Michal Diskant (SLK)
   5. Robert Wiesinger (Ö)
   6. Levente Tarkanyi (SLK)
   7. Gordan Stimec (CRO)

WFF Fitness nad 35 let:

   1. Wolfgang Schloffer (Ö)
   2. Günter Grän (Ö)
   3. Walter Baumgartner (Ö)

WFF nad 50 let:

   1. Johann Kuntner (Ö)

WFF Athletic nad 35 let:

   1. Peter Medved (CZE)
   2. Michal Vajda (SLK)

   3. Christian Achleitner (Ö)
   4. Thomas Frühwirth (Ö)
   5. Thomas Riedl (Ö)
   6. Maros Kanasz (SLK)

NABBA Ms. Physique:

   1. Caroline Wang (Ö)

NABBA Masters:

   1. Ernst Barnet (Ö)
   2. Karl Luegger (Ö)
   3. Tomas Nosek (CZE)

NABBA Men 3:

   1. Jugoslav Preradovic (CRO)
   2. Damun David Aghamir (Ö)
   3. Frantisek Horvath (SLK)

NABBA Men 2:

   1. Slavoj Bednar (CZE)
   2. Igor Illes (SLK)
   3. Pavel Kocvara (CZE)

   4. Oliver Zimmermann (Ö)

NABBA Men 1:

   1. Lubomir Khrut (SLK)
   2. Vlastimil Kalas (CZE)

   3. Klaus Drescher (Ö)
   4. Pavel Slaba (CZE)
   5. Günther Schrofner (Ö)
   6. Daniel Minarsky (CZE)

Absolutní vítěz:

Slavoj Bednář (CZE)

 

 Fotogalerie zde a zde na stránkách Maxximum.si


[Zdroj: nabba-czech.cz
youtube.com]

Zatím nehodnoceno
Vaše hodnocení:
Nahoru

Související články

Americké Chicago patřilo v uplynulých hodinách profesionální kulturistice...
Dne 8. května 2010 se ve státě Michigan konala kulturistická soutěž nesoucí název...
The SHADOW, tedy stín, je přezdívka Doriana Yatese, kterou obdržel od šé...
Je to cirka týden, co jsme zde uveřejnili informaci o návštěvě Toney Freemana v D...
Ke konci června jsme Vám nabídli formu Roelly Winklaara 13. týdnů před Mr. Olympia 2010...
Dennis Wolf,Bill Wilmore,Evan Centopani,Olympia,Arnold Classic
Za necelých devět týdnů se bude konat další ročník nejprestižnějš...

Z nabídky našeho e-shopu:

Maxx Iont

Maxx Iont

Maxx Iont je iontový koncentrovaný regenerační nápoj nové generace pro nejnáročnější sportovce. 
Jen za: 390.00 Kč