Jack3D, N.O. Plasmacore, Enduro Gainer, creatin a l-carnitin v šumivých tabletách a další novinky akce! Nepřehlédněte naší další nabídku novinek a cenových akcí. Zlevnili jsme Beef Amino Hydro, BCAA Maximal 2:1:1 + nitrix oxide a další výrobky. Naše akce najdete v sekci akční nabídka.

Newsletter se sportovní výživou
Jack3D - NOVINKA!!!
Revoluce v NO doplňcích. Horká novinka roku 2010 v Americe: Jack3d účinný předtréninkový stimulant NO s vyváženým složením NO, creatinu, BetaAlaninu a extraktů. Jedná s eo nejprodávanější produkt v USA dle statistiky www.bodybuilding.com.
Pro více informací klikněte zde | u nás za 679,-Kč
N.O. Plasmacore - NOVINKA!!!
NO výrobek zesilující anabolismus, termogenezi, žilní pumpování a zvyšující velikost Vašich svalů. Chcete před tréninkem užívat recepturu, která zesiluje Váš anabolismus, zvyšuje termogenezi, zajišťuje transport v žilních pumpách a rychle zvyšuje velikost Vašich svalů i Vaši sílu? Jestliže opravdu vážně uvažujete o svém výrazném zlepšení, pak je jasná odpověď ANO!!!
Pro více informací klikněte zde | u nás za 890,-Kč
Enduro Gainer - NOVINKA!!!
Enduro Gainer - proteinovo-sacharidový práškový koncentrát pro přípravu koktejlu s obsahem vybraných volných aminokyselin a dalších funkčních látek. Vysoký podíl sacharidů a snížený obsah lehce a rychle stravitelných bílkovin odpovídá požadavkům vytrvalostního sportovce.
Pro více informací klikněte zde | u nás za 149,-Kč
Creatine - šumivé tablety - NOVINKA!!!
95 % tohoto creatinu aktivních složek se využije pro tělo ve srovnání s 35 % vstřebatelnosti běžného kreatinu rozpuštěného ve vodě. Tento kreatinový přípravek obsahuje 0 g uhlohydrátů a 0 g tuků. Každý jeho gram odpovídá 3 gramům tradičního kreatinu monohydrátu.
Pro více informací klikněte zde | u nás za 72,-Kč
L-Carnitine 500 - šumivé tablety - NOVINKA!!!
Tato účinná látka je základem transportního systému, který dopraví tuky do mitochondrií buněk, kde probíhá odbourávání tuku. Během spalování tuku se uvolní velké množství energie, které můžeme zužitkovat při tréninku. Když jsou svaly vyčerpané, potřebují mnohem více L-karnitinu, než může organismus vytvořit. Proto je velmi důležité doplnění přiměřeného množství L-karnitinu.
Pro více informací klikněte zde | u nás za 99,-Kč
Beef Amino Hydro - CENOVÁ AKCE!!!
aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000 – produkt, který stojí na absolutní špičce všech aminokyselinových suplementů. Beef Amino Hydro 4000 jsou hovězí aminokyseliny ve farmaceutické kvalitě. Jedná se o zcela unikátní výrobek s koncentrací 98 % (!) čistých aminokyselin.
Pro více informací klikněte zde | u nás za 590,-Kč
BCAA Maximal 2:1:1 + nitrix oxide - CENOVÁ AKCE!!!
BCAA za super cenu!!! Firma Promil,přesto že její sacharido-proteinové koncentráty díky používané syrovátkové bílkovině obsahují enormní podíl BCAA, zařadila do svého spektra sportovní výživy ještě speciální koncentrát BCAA pod názvem „BCAA Promil Maximal“.
Pro více informací klikněte zde | u nás od 290,-Kč
  Při objednávce do 500 Kč poštovné 85 Kč
  Při objednávce od 501 Kč - 1500Kč poštovné 75 Kč
  Při objednávce od 1501 Kč - 2000Kč poštovné 30 Kč
Nad 2000kč POŠTOVNÉ ZDARMA

Nezapomínejte, že za každý nákup získávate kredity za které si vytváříte další slevy na výrobky a tudíž nákup u nás je opravdu výhodný.
Více info zde: http://shop.kulturistika.com/clanky/rady-nakupujicim/

Nakupujte u nás na splátky přes Cetelem ČR a.s.
OSOBNÍ TRENÉR ON-LINE
Potřebujete sestavit trénink, jídelníček nebo suplementační plán přímo na míru? Potřebujete nabrat svalovou hmotu, zhubnout, zvýšit sílu nebo dynamiku? Chcete se profesionálně připravit na soutěž?
Využijte našich služeb | Více informací zde
 

www.kulturistika.com | shop.kulturistika.com | forum.kulturistika.com | Facebook
Vaše hodnocení: Žádné Průměr: 8 (1 hlas)
Kategorie:
Vaše hodnocení:
Nahoru

Související články

Recenze Whey Pro Elite 85
Tentokrát se bude jednat o vícesložkový (4) proteinový suplement s označen...
Night Pro Elite - recenze
Dnes svou recenzi budu věnovat dalšímu vysokoprocentnímu proteinovému pří...
Vážení čtenáři a zákazníci našesho internetového obchodu...
Měl jsem možnost vyzkoušet vícesložkový protein Combat Powder od výrobce Muscle...
Tydenní kační nabídka bulgarian tribu extrifit
Týdenní nabídka plná akcí. Např. Bulgarian Tribu za 360Kč , dále...
Přinášíme Vám aktuální nabídku akcí a novinek, kter...

Z nabídky našeho e-shopu:

Whey Core 100

Whey Core 100

Novinka mezi proteinovými přípravky – vítěz chuťových testů přichází. Vysoký obsah kvalitních a rychle vstřebatelných bílkovin (76 %), vynikají chuť, výborná rozmíchatelnost. 100% čistý syrovátkový protein s vysokou biologickou hodnotou a rychlou vstřebatelností ...
Jen za: 999.00 Kč